Gran Canaria
GranCanaria.com El Tiempo Hoy Home

Morze

 
Muelle Deportivo de Las Palmas de Gran CanariaMuelle Deportivo de Las Palmas de Gran Canaria

Muelle Deportivo de Las Palmas de Gran Canaria

marina@palmasport.es
www.palmasport.es

Telefon: 0034 928 234 960
Faks: 0034 928 232 378
Adres: Muelle deportivo de Las Palmas de Gran Canaria
Kod Pocztowy:
Miejscowość: Las Palmas de Gran Canaria
   
Muelle Deportivo de Las Palmas de Gran CanariaMuelle Deportivo de Las Palmas de Gran CanariaMuelle Deportivo de Las Palmas de Gran Canaria
 

Zobacz mapę

Opis

Usytuowany w centrum kosmopolitycznego i dynamicznego miasta Las Palmas de Gran Canaria, oraz włączony, choć w całkowicie niezależny sposób, w teren jednego z największych portów handlowych Atlantyku, jest doskonałym miejscem na przygotowanie rejsu transatlantyckiego, tak jak na przykład Regata ARC (Atlantic Rally for Cruisers), która wyrusza corocznie z tutejszego portu z 200 uczestnikami z różnych krajów świata.
Przystań ta posiada obecnie 1250 miejsc cumowniczych, przez co jest największą przystanią Wysp Kanaryjskich i jest zabezpieczona dwoma falochronami, a jego powierzchnia wynosi łącznie 210.00m2. Główny falochron posiada 680 metrów długości i 130 miejsc zacumowania statków o długości do 45 metrów. Po jednej stronie tego stołecznego portu znajduje się 12 rzędów o łącznej ilości 870 miejsc cumowniczych, które pozwalają zacumować statki o długości kadłuba do 16 metrów.

Organizacja Turystyczna Gran Canarii. Wszelkie prawa zastrzezone.
Marka chroniona