Gran Canaria
GranCanaria.com El Tiempo Hoy Home

Sport

 

Siłownia z piękną  pogodą

Wyobraź sobie, że jesteś stałym, honorowym członkiem kilometrowej siłowni na świeżym powietrzu, gdzie zawsze panuje piękna pogoda. Gdzie temperatura jest przyjemna nawet podczas miesięcy zimowych. Gdzie latem słońce świeci łagodnie, bez wielkich upałów. Gdzie pływalnia ma rozmiary oceanu.

Pływając na otwartym morzu przy plaży Las Canteras

Gran Canaria to wyspa pięknej pogody. Jest niemal stworzona na miarę i potrzeby sportowców. Otoczona plażami od wszystkich stron i z całym morzem możliwości uprawiania sportu. To ulubione schronienie miłośników i miłośniczek surfingu, windsurfingu, nurkowania, kitesurfingu oraz żeglarstwa.

Wędrujący w drodze do Roque Nublo

Gran Canaria jest jak wielka siłownia z piękną pogodą. Jedynym warunek wstępu: być przygotowanym na świetną zabawę. Z tego właśnie względu, wyspa jest kurortem zimowym wielu profesjonalnych reprezentacji sportowych Europy. No i wszystkich tych, którzy pragną uprawiać sport w jednej z rozlicznych scenerii na obficie zróżnicowanej rzeźbie terenu. Górskie wędrówki wśród sosnowych lasów, golf pod kraterem wulkanu, jogging wzdłuż morskiego wybrzeża… sporty możliwe o każdej porze roku.

Surfer idąc trzyma w ręku swoją deskę
Biegacz wykonuje ćwiczenia rozciągające na promenadzie przy Charca de Maspalomas

Prosimy jednak nie zapomnieć, że zapisy są otwarte już teraz. Surfing, mountain bike, wspinaczka, pływactwo, wędrówki górskie, windsurfing, kolarstwo, golf, kitesurfing, nurkowanie, oraz niemal każda inna rekreacja, jaką byś sobie zażyczył, czeka na ciebie na Gran Canarii. Ta siłownia z piękną pogodą nigdy nie jest zamknięta.

Organizacja Turystyczna Gran Canarii. Wszelkie prawa zastrzezone.
Marka chroniona