Gran Canaria
GranCanaria.com El Tiempo Hoy Home

Dla Rodzin

 

Po co zmieniać, jeśli masz to, co chesz?

Dlaczego tak jest, że Gran Canaria, z pokolenia na pokolenie, jest przez cały czas ulubionym miejscem na wakacje rodzinne? Turyści z całej Europy wybierają się tutaj co rok, by spędzić swój urlop. I nie bez powodu. Jest to bowiem miejsce posiadające wszystko, czego tylko potrzeba, aby pobyt z dziećmi był udany.

Dziewczynka bawi się na plaży ze swoimi rodzicami

Gran Canaria jest wyspą posiadającą liczne plaże. Plaże o różnej charakterystyce. Począwszy od rozległych wydm Maspalomas, po niezliczone skaliste zatoki wybrzeża Mogįn. Od pełnej życia plaży Las Canteras, po najbardziej zaciszne plaże północy.

Wyspa ma też dużo słońca. Ma łagodny klimat panujący niezmiennie przez cały rok, który zapewnia przyjemną temperaturę o każdej porze. Ciepłe zimy i łagodne lata, bez nadmiernego upału.

Rodzina bawi się przy brzegu morza

To tutaj możesz odkryć niezliczone możliwości na spędzenie rodzinnych wakacji, a wypoczynek jest możliwy przez cały rok. Zawsze znajdziesz coś ciekawego do zobaczenia lub zrobienia na tej wyspie, która jest jak maleńki Kontynent w Miniaturze. Twoje dzieci nie będą się nudzić ani przez chwilę, a wyspa zapewnia wszelkie gwarancje jakości usług, na równi z innymi kurortami Europy.

Odkryj łagodne słońce Gran Canarii.
Dobrze wypróbowane, więc nie musisz eksperymentować.

Organizacja Turystyczna Gran Canarii. Wszelkie prawa zastrzezone.
Marka chroniona