Gran Canaria
GranCanaria.com El Tiempo Hoy Home

Plaże

 

Amadores, plaża o spokojnych wodach.

Jesteś maklerem giełdowym? W takim razie może nie wypada ci spędzać urlopu w Amadores, na południu Gran Canarii. Możesz bowiem paść ofiarą długotrwałego spokoju. Jest to spokój, który zawsze dopada wypoczywających na plaży Amadores. Eksperci dobrze znają to zjawisko, nazywając je „syndromem przemożnego wypoczynku”.

Widok panoramiczny na plażę Amadores

Niektórzy maklerzy giełdowi, po spędzonym tu urlopie, nie byli w stanie dobić ani jednego targu. Nie martwili się nawet zamknięciem giełdy w Tokio. Zostali naznaczeni efektami przemożnego wypoczynku, który podłapali podczas wakacji na plaży Amadores.

Uprawiasz biegi na 110 metrów z przeszkodami? W takim razie, lepiej wykręć się od urlopowania w Amadores. Staniesz się bowiem niewolnikiem syndromu „nie poganiajcie mnie”. Twoim pragnieniem będzie spędzanie całego dnia na słońcu i pływanie w spokojnych wodach zatoki, która obmywa wybrzeża plaży Amadores.

Dwoje roześmianych dzieci bawi się na plaży
Dwoje roześmianych dzieci bawi się na plaży

Niektórzy zawodnicy biegający 110 metrów z przeszkodami nigdy więcej nie pobili żadnych rekordów. Przez pobyt tutaj, zmieniła się ich mentalność. Zaczęli przeskakiwać przeszkody pomału, bez pośpiechu. Po powrocie do domu ich myśli biegły do spokojnego unoszenia się na wodzie, wylegiwania na słońcu i nurkowania.

Dlatego, lepiej dobrze się zastanów. Ponieważ świat biegnie szybkim tempem poza tym miejscem... poza plażą o spokojnych wodach.

Widok panoramiczny o zachodzie słońca na plażę Amadores
Organizacja Turystyczna Gran Canarii. Wszelkie prawa zastrzezone.
Marka chroniona