Gran Canaria
GranCanaria.com El Tiempo Hoy Home

Zdrowie

 

Cel jednoznaczny: "nicnierobienie"

Nic nie robić. Przygotuj się na „nicnierobienie” podczas tych wakacji. Dla niektórych może jest to niecodzienny plan, ale dla niej to najlepszy plan na świecie. Wspaniałych kilka dni, aby spokojnie sobie rozmyślać o tym, co było i o tym, co będzie. Już od wielu tygodni na to się właśnie przygotowuje. Od miesięcy właściwie.

Dziewczyna patrzy na las sosnowy z punktu widokowego
Uśmiechnięta dziewczyna pisze w pamiętniku podróży przy Cruz de Tejeda

Jest gotowa na pozostawienie w domu wszystkich problemów. Na pożegnanie z komórką, pośpiechem, obowiązkami, pracą, zostawiając to wszystko o dwie godziny lotu stąd. Nic z tych rzeczy nie przyleci na Gran Canarię. Ponieważ zdecydowała, że potrzebuje czas tylko dla siebie. Czas na to, by pobłądzić po którejś z wiosek na wyspie. Czas na leżenie na plaży. Czasopismo, krem do opalania, ręcznik, okulary słoneczne i bikini (wszystko według ostatnich krzyków mody, ma się rozumieć).

Widok z Cruz de Tejeda z dziewczyną u stóp monumentu
Młoda dziewczyna uśmiecha się pozując przy Cruz de Tejeda

Już jest gotowa, by nareszcie doprowadzić swój plan do skutku. Uśmiecha się na samą myśl o tym. Oprócz tego, że szczęsliwa i zadowolona, zamierza wrócić bardzo opalona... Ponieważ według planu przewidziane są oczywiście plaże Gran Canarii. Jest ich tu pod dostatkiem, ponad 120, najróżniejszego typu. I do tego ogromna ilość urokliwych zakątków rozsianych wzdłuż i wszerz wyspy.

Strategia na te wakacje obejmuje również długą “wizytę odnowy” w ośrodku Spa. A także solidną terapię snem. I długą serię spacerów nad brzegiem morza. I niezliczoną ilość innych rzeczy, które koniec końców składają się na jej plan „nicnierobienia”, jako kompletny program „odjazdowego pobytu na Gran Canarii”.

Dziewczyna zanurzona w basenie z płatkami kwiatów podczas sesji spa


Organizacja Turystyczna Gran Canarii. Wszelkie prawa zastrzezone.
Marka chroniona