Gran Canaria
GranCanaria.com El Tiempo Hoy Home

Podróż dla dwojga

 

Śluby na Gran Canarii

Jak chcesz, by wyglądał twój ślub? Tak jak zwykle, tradycyjnie? Być może szukasz czegoś odmiennego. Być może nie masz ochoty, by twój ślub był taki sam, jak każdy inny. Może wolisz go przeżyć z większą dawką słońca, radości i błogości... Może chcesz się poczuć szczęśliwy bez wielkich komplikacji.

Obejmująca się para na wydmach Maspalomas
Trzymająca się za ręce para spaceruje po wydmach Maspalomas

Pomyślałeś kiedyś, żeby wziąć ślub wśród morskiego pejzażu skąpanego w promieniach słońca? Nie tak trudno odnaleźć piękną pogodę. Nawet nie trzeba tracić dwóch latając przez lotniska połowy świata, żeby ją znaleźć. Dlaczego nie wybrać na ślub Gran Canarii? Możesz go zorganizować w którejkolwiek porze roku. Słońce mieszka tutaj przez cały czas. Łagodny klimat wyspy to doskonały towarzysz na najszczęśliwszy dzień w twoim życiu.

Ocean piasku już czeka na was w każdym zakątku niezliczonych plaż, na wyspie skrywającej mnóstwo sekretów. To jest niewielki kontynent w miniaturze, gdzie morze i plażowanie miesza się z trasami po urokliwych zakątkach. Najpiękniejsze widoki górskie ponad chmurami o zaledwie godzinę jazdy samochodem od wydm plaży. Czy nie pragniesz, by twój ślub był inny niż wszystkie?

Para kupuje ręcznie wyplatany kosz wiklinowy na jarmarku w Vegueta
Para podziwia krajobraz z punktu widokowego Cenobio de Valerón

Nie ma potrzeby kupować biletu lotniczego na drugi koniec świata. Jeśli pragniesz mieć ślub blisko morza, z plażą za rogiem i bez długich podróży na dalekie, nieznane kontynenty, Gran Canaria jest miejscem dla ciebie. Wyspa o tysiącu twarzy, o wielokolorowych plażach i nocy, która rzadko zasypia, dzięki czemu twoi znajomi mogą się zatopić w szampańskiej zabawie, a ślub może być tak wspaniały, jak sobie wymarzysz.


Potrzebujesz pomocy w zorganizowaniu ślubu na naszej wyspie?
Przeglądnij strony The Perfect Wedding Company


Organizacja Turystyczna Gran Canarii. Wszelkie prawa zastrzezone.
Marka chroniona