Maspalomas
GranCanaria.com El Tiempo Hoy Home

Plan je eigen vakantie

 

Vervoer op het eiland

Ben je net op Gran Canaria aangekomen? Ben je op het vliegveld en wil je het openbaar vervoer nemen? Als je net op het eiland bent aangekomen en je naar je accommodatie wilt, kun je het openbaar vervoer nemen of een auto huren. We maken het je makkelijk!

Raadpleeg hier alle transportmogelijkheden vanaf het vliegveld van Gran Canaria

 

Bussen (Guaguas)

Als je Gran Canaria met het openbaar vervoer wilt verkennen, kun je een bus (guagua) nemen van het bedrijf Global, dat routes over het hele eiland verzorgt. In de hoofdstad Las Palmas de Gran Canaria rijden stadsbussen, de 'guaguas municipales'. In de hoofdstad rijdt ook een toeristische buslijn - de 'guagua turística'.

Bussen vanaf het vliegveld van Gran Canaria:

Buslijnen vanaf het vliegveld [folder]

Bus 60: Aeropuerto de Gran Canaria - Las Palmas de Gran Canaria
Bus 91: Playa del Cura - Las Palmas de Gran Canaria
Bus 66: Aeropuerto de Gran Canaria - Faro de Maspalomas
Bus 90: Telde - Faro de Maspalomas

Routes over het eiland:
Global: www.globalsu.net

Vervoer in de hoofdstad, Las Palmas de Gran Canaria:
Toeristische bus: www.city-sightseeing.com 
Stadsbussen (Guaguas municipales): www.guaguas.com

 

Taxis

Officiële taxiservice vanaf het vliegveld van Gran Canaria

Socomtaxi
Telefoon:(+34) 928 154 777
Web: www.socomtaxi.com
Speciale diensten van dit bedrijf:
Het bedrijf biedt na voorafgaande reservering de volgende diensten aan: taxi's voor mindervaliden, voertuigen voor maximaal zeven passagiers, kinderzitjes, betaling met creditkaart.

Radio Taxi San Juan (Telde)
(+34) 928 683 713

Informatie voor de reiziger:
De officiële taxiservices van het eiland Gran Canaria zijn altijd voorzien van een ritmeter die tijdens de rit het bedrag aangeeft. De aangegeven tarieven zijn per taxi en per traject, volgens de officiële door de overheid van de Canarische Eilanden goedgekeurde tarieven. Het Patronato de Turismo van Gran Canaria is niet aansprakelijk voor eventuele wijzigingen in deze tarieven.

 

Lijst met autoverhuurbedrijven

Als je liever je eigen route organiseert en wilt stoppen als het ergens leuk is, kun je een auto huren.

Autoverhuur

Amurga Rent a Car 0034 928 762 588 +info
Arisal S.L. www.arisal.es 0034 928 772 960 +info
Autos Canarias www.autoscanarias.com 0034 928 220 247 +info
Autos Drago www.autosdrago.com 0034 902 153 080 +info
Autos Medquin 0034 928 770 330 +info
Autos Moreno www.autos-moreno.com 0034 928 268 314 +info
Autos Omega 0034 928 227 734 +info
Autos Santa Fe 0034 928 763 707 +info
Autos Tirma www.rentacartirma.com 0034 928 261 006 +info
Autostar 3, S.L. www.racautostar.com 0034 928 766 000 +info
Avia Car S.L. www.aviacar.com 0034 928 763 920 +info
Avis www.aviscanarias.es 0034 928 579 578 +info
Cicar www.cicar.com 0034 928 822 900 +info
Espa Rent S.L. www.esparent.es 0034 928 764 652 +info
Europcar/Betacar www.betacar.biz 0034 928 574 244 +info
Hertz www.hertz.es 0034 928 579 577 +info
Isla Car S.L. www.islacars.com 0034 928 141 012 +info
Jurecar Canarias S.L. www.jurecar.com 0034 928 765 224 +info
Lencar Canarias www.lencar.es 0034 928 493 255 +info
Lund Rent S.L. lundrent.com 0034 928 772 390 +info
Mency Car 0034 928 561 619 +info
Nanicar 0034 928 761 130 +info
Record www.recordrentacar.com 0034 902 123 002 +info
Sixt www.sixt.es 0034 902 491 616 +info
Top Car Auto Reisen www.top-car-hire.com 0034 902 200 696 +info

 

Elektrische auto's (rent a car)

Esparent
Telefoon: (+34) 928 764 652
Web: www.esparent.es

Patronaat voor Toerisme van Gran Canaria. Alle rechten voorbehouden.
Juridische informatie