Gran Canaria
Oficjalna strona Patronatu Turystyki Wyspy Gran Canaria
Silueta Gran Canaria Site Map
Gran Canaria
Sport

Telefony Alarmowe

Telefony Alarmowe
Gran Canaria destynacja europejska, destynacja bezpieczna.

Pragniemy, abyś mógł wypoczywać i uprawiać sport całkowicie spokojnie.  Pragniemy, by twoje wakacje były dokładnie takie, jak tego oczekujesz, i właśnie dlatego na Gran Canarii jesteśmy przygotowani na udzielenie pomocy wobej każdej ewentualności.

Na naszej wyspie znajdziesz gwarantowaną opiekę zdrowotną, zupełnie jak w każdej europejskiej stolicy.  Jak również całą sieć ośrodków pomocy medycznej gotowych na reagowanie w każdej niedogodności.

W razie nagłego wypadku, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 1-1-2, jest to połączenie bezpłatne i działające przez 24 godziny na dobę, a zgłoszenia obsługiwane są w 5 językach:  hiszpańskim, angielskim, niemieckim, francuskim i włoskim.  Więcej informacji na stronie www.112canarias.com

W taki sam sposób, istnieje możliwość zgłoszenia niedogodności poprzez linię telefoniczną Policji, o numerze 902 102 112, obsługującą turystów po hiszpańsku, niemiecku, angielsku, francusku i włosku od 9 rano do 9 wieczorem.

Telefon Alarmowy: 1-1-2

Linia telefoniczna dla wzywania Policji: 902 102 112

Więcej informacji

Pliki cookie pozwalają na oferowanie lepszych treści. Korzystając z naszych usług, akceptujesz ich użycie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie strony, uznamy, że akceptujesz ich użycie.