Gran Canaria
Oficjalna strona Patronatu Turystyki Wyspy Gran Canaria
Silueta Gran Canaria Site Map
Gran Canaria
Wyspa

Jak dojechać

Jak dojechać

Aby dojechać do prowincji Vega de San Mateo z Las Palmas de Gran Canaria, najlepiej jest wybrać trasę biegnącą wzdłuż drogi Carretera del Centro, do środkowej części wyspy.  Należy w tym celu wyjechać ze stolicy w okolicach osiedli Tafira i kierować się na Santa Brígida.

Vega de San Mateo znajduje się w odległości 22 kilometrów od stolicy wyspy.  Jednakże, prowadząca tam droga, cechuje się z jednej strony jednymi z najpiękniejszych widoków, a z drugiej tym, że posiada tylko jeden pas ruchu w każdym z kierunków, oraz wiele zakrętów.  Dlatego też, czas przejazdu z Las Palmas de Gran Canaria to około 30 minut.

Jeżeli chodzi o dojazd środkami transportu publicznego, najlepiej jest udać się na Dworzec Autobusowy w Las Palmas de Gran Canaria i wsiąść do autobusu linii 303 jadącego do San Mateo.  Kursuje on zwykle co godzinę, w tym co pół godziny podczas godzin szczytu.

Więcej informacji

Pliki cookie pozwalają na oferowanie lepszych treści. Korzystając z naszych usług, akceptujesz ich użycie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie strony, uznamy, że akceptujesz ich użycie.