Gran Canaria
Gran Canaria
Meetingi

Wyjazdy motywacyjne z wyobraźnią

Wyjazdy motywacyjne z wyobraźnią

Wyobaźnia i element zaskoczenia są kluczem do udanego wyjazdu motywacyjnego. Gran Canaria jest wielkim parkiem tematycznym, dzięki różnorodności oferty rekreacyjnej, którą przyjezdni mogą się cieszyć przez okrągły rok we wspaniałych plenerach. Pełno jest tu śladów historii dawnych ludów aborygeńskich, kolonizatorów, piratów, oraz Kolumba i jego marzeń o odkryciu nowych dróg morskich. Mnóstwo zielonych pejzaży lasów i błękitu morza, złotych plaż i czerwonej wulkanicznej ziemi, a przede wszystkim wyjątkowych tradycji tych terenów, które przez wiele lat były odizolowane od reszty świata, oraz przyrody obfitującej w gatunki endemiczne.

To właśnie na Gran Canarii istnieją możliwości do organizowania najbardziej wyjątkowych wyjazdów motywacyjnych, przejażdżek na wielbłądach przez oazę wydm, pobytów w pięknych posiadłościach otoczonych bananowcami w nastroju tradycyjnej architektury kanaryjskiej, czy też relaksujących rejsów katamaranem wzdłuż wybrzeży wyspy. Można tutaj mieć wszystko to, co się wymarzy.

Na Gran Canarii nasi specjaliści polecają szczególnie serię czynności rekreacyjnych, które stanowią wspaniały dopełnienie konferencji i wyjazdów służbowych, a które poprzez teambuilding i rekreację przyczyniają się do zacieśniania więzi, komunikacji, pracy grupowej i rozwijaniu zdolności improwizacji. Wszystko to we wspaniałych plenerach i przy najlepszym klimacie na świecie.

Dzień 1º

Przylot na Gran Canarię. Koktajl powitalny i zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny na odpoczynek. Wyjazd do staromiejskiej dzielnicy Vegueta w Las Palmas de Gran Canaria.

Poszukiwanie Skarbu: podział grupy na zespoły zaopatrzone w przewodnik i mapę, które będą musiały rozwiązać zagadki i pytania związane z miastem, jego historią, zabytkami, gastronomią i bohaterami, żeby móc uzyskać wskazówki dotarcia do skarbu.

Program ten ma na celu pokazanie tej części miasta w formie zabawy i jednocześnie sprawdzenie, do jakiego stopnia uczestnicy wyjazdu potrafią ze sobą współpracować, oraz ile posiadają zdolności improwizacji i intuicji.

Dzień 2º

Śniadanie. Wyjazd nad zaporę wodną Chira.

Rajd: Zbiornik Chira jest położony w dolinie otoczonej niskimi pasmami gór porośniętych lasem sosnowych. Część zajęć odbywa się na brzegach zbiornika, a druga część na niewielkim półwyspie, do którego uczestnicy docierają w kajakach. Tam spędzają dzień przechodząć najróżniejsze testy czynnościowe, wysiłkowe i koordynacji zespołowej, w ramach mini Rajdu. Rajd polega na różnych próbach, takich jak Przeciąganie Liny, Rapel, Orientacja, Kajaki, Strzelanie z łuku, Budowanie mostów, oraz praktyki Team Building.

Dzień 3º

Śniadanie. Wyjazd do przystanie w Puerto Rico, gdzie wsiadamy na pokład specjalnie wynajętego żaglowca.

Rejs statkiem: całodzienny rejs wzdłuż spokojnych południowo wschodnich wybrzeży wyspy, posiłki na pokładzie i drinki w barze przy akompaniamencie zespołu muzycznego. Można korzystać z rekreacji wodnej, takiej jak banan czy skutery.

Dzień 4º

Śniadanie i odpoczynek, zażycie relaksu przy grze w golfa lub też w jednym z tutejszych wyspecjalizowanych ośrodków odnowy biologicznej.

Transfer na lotnisko.

Więcej informacji

Pliki cookie pozwalają na oferowanie lepszych treści. Korzystając z naszych usług, akceptujesz ich użycie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie strony, uznamy, że akceptujesz ich użycie.