Gran Canaria
Gran Canaria
Wyspa

Jak dojechać

Jak dojechać

Valleseco leży w środkowej części wyspy Gran Canaria, w odległości 28 kilometrów od miasta stołecznego, Las Palmas de Gran Canaria.  Aby dojechać do tej prowincji samochodem, wystarczy pokonać półgodzinną, krętą trasę.  Najczęściej wybieraną drogą z Las Palmas de Gran Canaria jest trasa prowadząca autostradą Carretera del Norte przez sąsiadującą prowincję Teror (GC-21).  Można też dojechać drogą prowadzącą do Firgas (GC-30), wyjeżdżając ze stolicy autostradą Autovia del Norte i przejeżdżając przez Arucas.

Inną opcję stanowi dojazd środkami transportu publicznego.  W tym celu, najlepiej jest udać się na Dworzec Autobusowy w Las Palmas de Gran Canaria i wsiąść do autobusu linii 216, która kursuje codziennie do Teror (mniej więcej co pół godziny), a w Teror przesiąść się do autobusu linii 220, jadącego do Artenara przez Valleseco.

Więcej informacji

Pliki cookie pozwalają na oferowanie lepszych treści. Korzystając z naszych usług, akceptujesz ich użycie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie strony, uznamy, że akceptujesz ich użycie.