Gran Canaria
Gran Canaria
Zdrowie

Nie mówcie mi o problemach

Nie mówcie mi o problemach... uciekam na Gran Canarię!

"Tak, na Gran Canarię. Kiedy wszystko wokół nabiera zawrotnego tempa. Kiedy nie wiem, gdzie się schować, by mieć chwilę wytchnienia. Kiedy wszyscy naraz w biurze proszą mnie o załatwienie miliona ważnych spraw. W takich chwilach zawsze wyobrażam sobie to samo miejsce. Widzę siebie na wyspie o pięknej pogodzie. I właśnie wtedy mówię sobie: „muszę za wszelką cenę wykombinować trzy dni, aby uciec na Gran Canarię”.

Błagam! Jedynie trzy dni na Gran Canarii. Nie proszę o więcej. Choćby bardzo krótki wypad, by móc się oderwać od pracy i prawdziwie odpocząć. Tak właśnie rozmyślam, siedząc przed komputerem. Marzę, by móc spędzić czas sama ze sobą w jednym z ośrodków Spa na wyspie. Jest ich tak wiele, że za każdym razem, gdy przyjeżdżam, mogę spróbować czegoś nowego. Jakby nie było... nie zamierzam wyrzec się mojej corocznej eskapady do słońca.

 

 

Podczas gdy moi koledzy z biura pozostaną tutaj kłócąc się jak zawsze, opatuleni w dziesięć swetrów, ja chcę być na plaży. Chcę się opalać. I to długo. W samym środku stycznia. Leżeć w najdroższym bikini, jakie znajdę w sklepie. Zamówić kompletny zestaw zabiegów upiększających. Talasoterapia, okłady błotne, hydromasaż, sauna, czekoladoterapia i wszystko, na co mi przyjdzie ochota... A komórka niech się pogrąży w całkowitej ciszy!

Tak więc wszystko jasne. Jeśli pewnego dnia nie odbiorę komórki, możecie się domyślić, na którą wyspę postanowiłam zrobić wypad..."

Więcej informacji

Pliki cookie pozwalają na oferowanie lepszych treści. Korzystając z naszych usług, akceptujesz ich użycie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie strony, uznamy, że akceptujesz ich użycie.