Gran Canaria
Oficjalna strona Patronatu Turystyki Wyspy Gran Canaria
Silueta Gran Canaria Site Map
Gran Canaria
image01
image01
image01
image01
image01
image01
Meetingi

Organizowanie Imprez

Tysiąc możliwości na wspaniałą imprezę

Gran Canaria oferuje organizatorom kongresów, targów i wyjazdów motywacyjnych, całe morze możliwości odbycia wspaniałej imprezy, na wyspie o pięknej pogodzie. To niedaleko położony kurort, świetnie skomunikowany, pełen nowoczesnej infrastruktury i najróżniejszych, atrakcyjnych scenerii. Jedno z miejsc wakacyjnych o największej tradycji w Europie, posiadające bogate doświadczenie organizacyjne.

Łagodne słońce jest obecne na wyspie praktycznie przez cały rok, choć piękna pogoda to nie jedyny powód, dlaczego Gran Canaria jest wspaniałym miejscem na kongresy i konferencje. Możemy zaoferować cały szereg powodów:

Bogata i różnorodna baza hotelowa. Zakwaterowanie hotelowe na Gran Canarii prezentuje niezwykle różnorodny wachlarz możliwości. Posiadamy kompleksową i nowoczesną gamę ośrodków hotelowych najwyższej jakości, usytuowanych nad morzem. Otoczonych oceanem plaż. Oprócz nich, są tu wspaniałe hotele miejskie. Można też wybierać wśród hoteli w budynkach historycznych i ośrodków zakwaterowania na łonie natury, otoczonych piękną i zróżnicowaną przyrodą.

Bogata sieć miejsc nadających się do ugoszczenia imprezy lub eventu. Do ugoszczenia targów, zebrań biznesowych i pokazów, wyspa posiada nowoczesną sieć ośrodków kongresowych. Najbogatszą ofertę usług można znaleźć w Pałacu Kongresowym Gran Canarii (Infecar), w Audytorium im.Alfredo Krausa (Kanaryjski Pałac Kongresów), w centrum Cicca lub w ExpoMeloneras. Poza tymi ośrodkami, całe mnóstwo hoteli posiada sale konferencyjne i pomieszczenia przystosowane do organizowania imprez o najróżniejszym charakterze.

Bogata sieć połączeń komunikacyjnych z miastami Europy. Do licznych ośrodków zakwaterowania i kongresów, dodać należy doskonałe połączenia komunikacyjne między Gran Canarią a niemal każdym miejscem w Europie. Lotnisko Gran Canarii należy do czołowych portów lotniczych kraju, łączących wyspę z praktycznie wszystkimi większymi miastami hiszpańskimi i europejskimi. Można tu liczyć na kompleksową ofertę miejsc docelowych, dużą częstotliwość lotów i szeroką gamę przewoźników lotniczych. Przez okrągły rok.

Kontynent w miniaturze jako doskonała sceneria. Na Gran Canarii można wykreować najlepszy program pobytu dla uczestników. Wyspa oferuje niezwykłe bogactwo krajobrazu i kompleksową gamę możliwości rekreacyjnych. To wakacyjny świat, gdzie ułożenie programu dla uczestników, z zajęciami w niezwykle różnorodnej scenerii. Na morzu lub na plażach. Lub też w zielonym i górzystym wnętrzu wyspy, gdzie roi się od malowniczych, małych wiosek.

Stolica Gran Canarii posiada ponadto wspaniałe życie kulturalne i sporo ośrodków handlowych. A do tego wszystkiego należy dodać ogromną ilość restauracji rozsianych po całej wyspie.

Bogata gama usług pomocniczych dla specjalistów branży. Doświadczenie organizacyjne tego miejsca sumuje się z licznymi firmami i specjalistami, oferującymi profesjonalne usługi związane z różnymi imprezami, targami, kongresami i wyjazdami motywacyjnymi. Ponadto, Organizacja Turystyczna Gran Canarii, wraz Gran Canaria Convention Bureau, , współpracują ze sobą by dać możliwie jak najlepsze wsparcie firmom, stowarzyszeniom, przedsiębiorcom i organizatorom, którzy decydują się na to, co wypróbowane, wybierając Gran Canarię na miejsce swojego eventu.

Więcej informacji

Pliki cookie pozwalają na oferowanie lepszych treści. Korzystając z naszych usług, akceptujesz ich użycie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie strony, uznamy, że akceptujesz ich użycie.