Gran Canaria
Oficjalna strona Patronatu Turystyki Wyspy Gran Canaria
Silueta Gran Canaria Site Map
Gran Canaria
Zdrowie

Ośrodki medyczne w kurorcie zdrowotnym

Ośrodki medyczne w kurorcie zdrowotnym

Wieloletnia tradycja kurortu zdrowotnego pozwoliła Gran Canarii rozwinąć bogatą sieć ośrodków medycznych na wyspie. Ośrodki te oferują pełen wachlarz usług, w tym najlepsze metody leczenia przez chirurgię plastyczną, chirurgię okulistyczną, dentystyczną oraz badanie zdrowia.

Klienci ośrodków medycznych na Gran Canarii to osoby decydujące się poświęcić kilka dni dla samego siebie, w cichym i spokojnym otoczeniu. Łagodny klimat na wyspie oraz jej ponad stuletnie doświadczenie w przyjmowaniu kuracjuszy, przyczyniły się do rozszerzenia tej nowoczesnej sieci usług poświęconych zabiegom zdrowotnym.

Doświadczeni profesjonaliści i najlepsze zaplecze techniczne zapewniają, by oferta usług była niezwykle szeroka, oraz by ich ceny były jednymi z najbardziej konkurencyjnych w europejskim świecie, przy rygorystycznym zachowaniu wysokich standardów.

Więcej informacji na www.grancanariamedical.com

Więcej informacji

Pliki cookie pozwalają na oferowanie lepszych treści. Korzystając z naszych usług, akceptujesz ich użycie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie strony, uznamy, że akceptujesz ich użycie.