Gran Canaria
Oficjalna strona Patronatu Turystyki Wyspy Gran Canaria
Silueta Gran Canaria Site Map
Gran Canaria
Jestem już na miejscu

Przejażdżka na wielbłądzie po morzu wydm

Przejażdżka na wielbłądzie po morzu wydm

Gran Canaria oferuje wyjątkowo szeroką gamę oryginalnych sposobów na spędzenie wakacji. Czy kiedykolwiek myślałeś o przejażdżce na grzbiecie wielbłąda? Nie? No to na Gran Canarii możesz spróbować, w ramach niecodziennej wycieczki na wielbłądzie po Rezerwacie Przyrody Wydm Maspalomas.

Ponad czterysta hektarów złotego piasku proponuje ten wyjątkowy krajobraz, który wydaje się jeszcze bardziej niezwykły z perspektywy wielbłądziej karawany. Tyle tylko, że tym razem nie znajdziesz się na środku pustyni, a wśród nadmorskich wydm sąsiadujących z piękną plażą. Spróbować choć raz jakie to uczucie, gdy się przemierza Wydmy Maspalomas w rytmie wielbłądzich kopyt, może się okazać nielada doświadczeniem. Wyruszysz z nami?

 

Zdecydowani na przeżycie niezapomnianej przejażdżki na grzbiecie wielbłąda mogą otrzymać więcej informacji w każdym punkcie Informacji Turystycznej na wyspie.

Więcej informacji

Pliki cookie pozwalają na oferowanie lepszych treści. Korzystając z naszych usług, akceptujesz ich użycie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie strony, uznamy, że akceptujesz ich użycie.