Gran Canaria
Oficjalna strona Patronatu Turystyki Wyspy Gran Canaria
Silueta Gran Canaria Site Map
Gran Canaria
Morze

Międzynarodowy Ośrodek Windsurfingu

Międzynarodowy Ośrodek Windsurfingu

Międzynarodowy Ośrodek Windsurfingu mieszczący się przy Plaży Pozo Izquierdo – Santa Lucia, posiada bogatą ofertę sportową.  W jego wnętrzach znajduje się schronisko oferujące 8 pokoi, z których każdy ma 8 miejsc noclegowych, oraz 1 pokój przeznaczony dla niepełnosprawnych, a także łazienki, świetlicę zaopatrzoną w telewizor i video, stoły do gry i recepcję czynną przez 24 godziny.

Poza tym, mieści się w nim również basen, restauracja, sala internetowa, sklep sportowy oraz pub z tarasem.

Ośrodek posiada w ofercie wiele atrakcji, które sprawią, że twój pobyt będzie z całą pewnością pełen rozrywki.  Zapewnią to Szkoła Windsurfingu, Szkoła Nurkowania oraz centrum przygody zwane „multiaventura”.  Ośrodek ten jest corocznym gospodarzem Międzynarodowych Zawodów Windsurfingu.  Plaża Pozo Izquierdo została zakatalogowana przez profesjonalistów tego wietrznego sportu jako jedna z najlepszych na świecie do praktykowania winsurfingu.

Adres: Pozo Izquierdo – Santa Lucía 
Tel.: (+34) 928 121 400 
Fax: (+34) 928 121 021 
E-mail: info@pozo.ciw.com

Więcej informacji

Pliki cookie pozwalają na oferowanie lepszych treści. Korzystając z naszych usług, akceptujesz ich użycie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie strony, uznamy, że akceptujesz ich użycie.