Gran Canaria
Gran Canaria
Szkoła surfingu

Nauka surfingu na Gran Canarii

Dlaczego Gran Canaria jest idealnym miejscem na naukę surfingu?

Kursy Surfingu na Gran Canarii oferują całe morze korzyści.

1) Wyspa posiada jedno z najlepszych miejsc do nauki surfingu:  strefę plaży Las Canteras zwaną jako La Cícer.  Ponadto, plaża Las Canteras oferuje na niektórych odcinkach miesca niemal uszyte na miarę dla stawiających pierwsze kroki w paddle i surfingu.  A do tego wszystkiego, w stolicy jest jeszcze jedna idealna plaża do uprawiania tej dyscypliny:  Alcaravaneras, położona w samym sercu miasta.

2) Ogromna liczba miejsc do zakosztowania praktyki surfingu, oraz ich bogata różnorodność, to kolejna korzyść , jaką oferuje nasza wyspa.  Uczący się w szkółkach surfingowych mogą poznać środowisko morskie wielu części Gran Canarii, biorąc pod uwagę, że występowanie prądów morskich, pływów oceanu i samo umiejscowienie plaż jest niezwykle zróżnicowane.

3) Klimat na Gran Canarii to kolejna korzyść przemawiająca na rzecz surfingu.  Piękna pogoda to po prostu norma na naszej wyspie.  A na dodatek, spora część plaż oferuje warunki wyjątkowego bezpieczeństwa.  Gran Canaria jest przez to gigantyczną salą sportową pod otwartym niebem, gdzie uprawianie tego sportu jest możliwe przez cały rok.

Więcej informacji

Pliki cookie pozwalają na oferowanie lepszych treści. Korzystając z naszych usług, akceptujesz ich użycie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie strony, uznamy, że akceptujesz ich użycie.