Gran Canaria
Gran Canaria
image01
image02
image02
image03
image04
image05
Sport

Sport przez cały rok

Siłownia z piękną pogodą

Wyobraź sobie, że jesteś stałym, honorowym członkiem kilometrowej siłowni na świeżym powietrzu, gdzie zawsze panuje piękna pogoda. Gdzie temperatura jest przyjemna nawet podczas miesięcy zimowych. Gdzie latem słońce świeci łagodnie, bez wielkich upałów. Gdzie pływalnia ma rozmiary oceanu.

Gran Canaria to wyspa pięknej pogody. Jest niemal stworzona na miarę i potrzeby sportowców. Otoczona plażami od wszystkich stron i z całym morzem możliwości uprawiania sportu. To ulubione schronienie miłośników i miłośniczek surfingu, windsurfingu, nurkowania, kitesurfingu oraz żeglarstwa.

Gran Canaria jest jak wielka siłownia z piękną pogodą. Jedynym warunek wstępu: być przygotowanym na świetną zabawę. Z tego właśnie względu, wyspa jest kurortem zimowym wielu profesjonalnych reprezentacji sportowych Europy. No i wszystkich tych, którzy pragną uprawiać sport w jednej z rozlicznych scenerii na obficie zróżnicowanej rzeźbie terenu. Górskie wędrówki wśród sosnowych lasów, golf pod kraterem wulkanu, jogging wzdłuż morskiego wybrzeża… sporty możliwe o każdej porze roku.

Prosimy jednak nie zapomnieć, że zapisy są otwarte już teraz. Surfing, mountain bike, wspinaczka, pływactwo, wędrówki górskie, windsurfing, kolarstwo, golf, kitesurfing, nurkowanie, oraz niemal każda inna rekreacja, jaką byś sobie zażyczył, czeka na ciebie na Gran Canarii. Ta siłownia z piękną pogodą nigdy nie jest zamknięta.