Gran Canaria
Gran Canaria
Zdrowie

Ośrodki medyczne w kurorcie zdrowotnym

Ośrodki medyczne w kurorcie zdrowotnym

Wieloletnia tradycja kurortu zdrowotnego pozwoliła Gran Canarii rozwinąć bogatą sieć ośrodków medycznych na wyspie. Ośrodki te oferują pełen wachlarz usług, w tym najlepsze metody leczenia przez chirurgię plastyczną, chirurgię okulistyczną, dentystyczną oraz badanie zdrowia.

Klienci ośrodków medycznych na Gran Canarii to osoby decydujące się poświęcić kilka dni dla samego siebie, w cichym i spokojnym otoczeniu. Łagodny klimat na wyspie oraz jej ponad stuletnie doświadczenie w przyjmowaniu kuracjuszy, przyczyniły się do rozszerzenia tej nowoczesnej sieci usług poświęconych zabiegom zdrowotnym.

Doświadczeni profesjonaliści i najlepsze zaplecze techniczne zapewniają, by oferta usług była niezwykle szeroka, oraz by ich ceny były jednymi z najbardziej konkurencyjnych w europejskim świecie, przy rygorystycznym zachowaniu wysokich standardów.

Hospitales San Roque (Las Palmas de Gran Canaria)
Hospitales San Roque (Maspalomas)
Hospiten Roca

Więcej informacji na www.grancanariamedical.com

Więcej informacji

Pliki cookie pozwalają na oferowanie lepszych treści. Korzystając z naszych usług, akceptujesz ich użycie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie strony, uznamy, że akceptujesz ich użycie.