Gran Canaria
Gran Canaria
image01
image01
image01
image01
Meetingi

Organizowanie Imprez

Tysiąc możliwości na wspaniałą imprezę

Gran Canaria oferuje organizatorom kongresów, targów i wyjazdów motywacyjnych, całe morze możliwości odbycia wspaniałej imprezy, na wyspie o pięknej pogodzie. To niedaleko położony kurort, świetnie skomunikowany, pełen nowoczesnej infrastruktury i najróżniejszych, atrakcyjnych scenerii. Jedno z miejsc wakacyjnych o największej tradycji w Europie, posiadające bogate doświadczenie organizacyjne.

Łagodne słońce jest obecne na wyspie praktycznie przez cały rok, choć piękna pogoda to nie jedyny powód, dlaczego Gran Canaria jest wspaniałym miejscem na kongresy i konferencje. Możemy zaoferować cały szereg powodów:

Bogata i różnorodna baza hotelowa. Zakwaterowanie hotelowe na Gran Canarii prezentuje niezwykle różnorodny wachlarz możliwości. Posiadamy kompleksową i nowoczesną gamę ośrodków hotelowych najwyższej jakości, usytuowanych nad morzem. Otoczonych oceanem plaż. Oprócz nich, są tu wspaniałe hotele miejskie. Można też wybierać wśród hoteli w budynkach historycznych i ośrodków zakwaterowania na łonie natury, otoczonych piękną i zróżnicowaną przyrodą.

Bogata sieć miejsc nadających się do ugoszczenia imprezy lub eventu. Do ugoszczenia targów, zebrań biznesowych i pokazów, wyspa posiada nowoczesną sieć ośrodków kongresowych. Najbogatszą ofertę usług można znaleźć w Pałacu Kongresowym Gran Canarii (Infecar), w Audytorium im.Alfredo Krausa (Kanaryjski Pałac Kongresów), w centrum Cicca lub w ExpoMeloneras. Poza tymi ośrodkami, całe mnóstwo hoteli posiada sale konferencyjne i pomieszczenia przystosowane do organizowania imprez o najróżniejszym charakterze.

Bogata sieć połączeń komunikacyjnych z miastami Europy. Do licznych ośrodków zakwaterowania i kongresów, dodać należy doskonałe połączenia komunikacyjne między Gran Canarią a niemal każdym miejscem w Europie. Lotnisko Gran Canarii należy do czołowych portów lotniczych kraju, łączących wyspę z praktycznie wszystkimi większymi miastami hiszpańskimi i europejskimi. Można tu liczyć na kompleksową ofertę miejsc docelowych, dużą częstotliwość lotów i szeroką gamę przewoźników lotniczych. Przez okrągły rok.

Kontynent w miniaturze jako doskonała sceneria. Na Gran Canarii można wykreować najlepszy program pobytu dla uczestników. Wyspa oferuje niezwykłe bogactwo krajobrazu i kompleksową gamę możliwości rekreacyjnych. To wakacyjny świat, gdzie ułożenie programu dla uczestników, z zajęciami w niezwykle różnorodnej scenerii. Na morzu lub na plażach. Lub też w zielonym i górzystym wnętrzu wyspy, gdzie roi się od malowniczych, małych wiosek.

Stolica Gran Canarii posiada ponadto wspaniałe życie kulturalne i sporo ośrodków handlowych. A do tego wszystkiego należy dodać ogromną ilość restauracji rozsianych po całej wyspie.

Bogata gama usług pomocniczych dla specjalistów branży. Doświadczenie organizacyjne tego miejsca sumuje się z licznymi firmami i specjalistami, oferującymi profesjonalne usługi związane z różnymi imprezami, targami, kongresami i wyjazdami motywacyjnymi. Ponadto, Organizacja Turystyczna Gran Canarii, wraz Gran Canaria Convention Bureau, , współpracują ze sobą by dać możliwie jak najlepsze wsparcie firmom, stowarzyszeniom, przedsiębiorcom i organizatorom, którzy decydują się na to, co wypróbowane, wybierając Gran Canarię na miejsce swojego eventu.