Gran Canaria
Gran Canaria
Meetingi

Dlaczego Gran Canaria?

Dlaczego Gran Canaria?

Jako miejsce zebrań i wyjazdów motywacyjnych, Gran Canaria oferuje wspaniałą gościnność i stanowi zapewnienie udanej imprezy, dzięki temu, co posiada:

Klimat: Gran Canaria cieszy się łagodnym, bardzo przyjemnym klimatem przez wszystkie miesiące roku, ze średnią temperaturą 23º, dzięki czemu można organizować imprezy na wolnym powietrzu i łączyć pracę z wypoczynkiem na łonie przyrody.

Łatwy dojazd:  Gran Canaria posiada doskonałe połączenia lotnicze, szczególnie do większości miast europejskich i Hiszpanii kontynentalnej.  Przelot trwa jedynie dwie godziny w przypadku Hiszpanii, oraz cztery godziny z innych miast Europy, a międzynarodowe lotnisko na wyspie znajduje się o 20 minut drogi od miasta, oraz 15 minut od kurortów turystycznych.

Infrastruktura: Gran Canaria posiada szeroką i różnorodną ofertę zaplecza technicznego do organizacji wielkich lub małych kongresów, zebrań, przyjęć i bankietów w historycznych i pięknych plenerach, czy też prezentacji produktów w nowocześnie wyposażonych wnętrzach.

Hotele: Oferta hotelarska jest szeroka i różnorodna. Obejmuje 153.965 miejsc hotelowych ogółem, z czego 28.162 z nich to miejsca w hotelach 5 i 4 gwiazdkowych.

Wspaniałe obiekty: Gran Canaria oferuje niezliczoną ilość obiektów: w tym historyczne i niepowtarzalne gmachy na najbardziej wykwintne okazje.

Przestrzeń pełna kontrastów:  Możliwości wypoczynku na tej pełnej kontrastów wyspie są niezliczone:  począwszy od Wydm Maspalomas, poprzez skalne zachodnie wybrzeża i bogate lasy sosnowe w wyższych partiach.  Gra w golfa tak w zimie, jak i w lecie, uprawianie sportów wodnych, wędrówki szlakami i odpoczynek w ośrodkach odnowy biologicznej.

Historia i kultura: Gran Canaria jest synonimem mieszanki kultur, owocem procesów historycznych tranzytu podróżników i otwartym na świat społeczeństwem. Posiada wspaniałe dziedzictwo archeologiczne, artystyczne, architektoniczne i etnograficzne, oraz niezwykle bogaty repertuar kulturalny o każdej porze roku.

Gastronomia: Bogata w różnorodne produkty miejscowe: ryby, sery, gofio, sosy mojo, owoce tropikalne... Można się wręcz zagubić w szerokiej ofercie restauracji, które tu na wyspie rozwinęły nadwyraz kreatywny i wykwintny styl kulinarny.

Profesjonalizm i jakość usług: ponad 100 firm wyspecjalizowanych w turystyce biznesowej, posiadające wieloletnie doświadczenie w branży, oraz najlepszych profesjonalistów, stanowi gwarancję sukcesu państwa imprezy.