Gran Canaria
Gran Canaria
Wyspa najdłuższych nocy

Wyspa najdłuższych nocy

Wyspa nadłuższych nocy…

Istnieje tysiąc sposobów na to, by twoje dni na Gran Canarii były niczym fiesta. Wyspa jest młoda, tętniąca życiem i zabawą, a to co oferuje, to wyjątkowo bogata mieszanka smaków i kolorów roztańczonych o każdej niemal porze.

Dlatego, że życie na Gran Canarii toczy się na ulicach. Przez okrągły rok. Wspaniały klimat na wyspie nie pozwala miejscowym zaszywać się w domu. Wypełnia tarasy kawiarniane, bary, puby i dyskoteki. Możesz zanurzyć się w rytmie nocy aż do samego rana. W stolicy wyspy, oraz w kurortach turystycznych południa.

Fiesta i piękna pogoda łączą się ze sobą aż do wschodu słońca. A potem wszystko zaczyna się od nowa.

Na południu wyspy

Jeżeli pragniesz zabawy bez względu na to, czy jest poniedziałek czy sobota, jeżeli chcesz tańczyć w najlepsze aż do wschodu słońca, powinieneś zasmakować życia nocnego w południowych kurortach Gran Canarii. 

Można wybrać spomiędzy wielu opcji:  począwszy od pubów po dyskoteki, poprzez lokale z występami na żywo i tarasy kawiarniane z widokiem na morze.  W póżniejszych godzinach nocnych, możesz się włączyć do najbardziej żywiołowych tańców w całym rejonie Atlantyku, lub też zobaczyć spektakularne występy drag queen.  Powrotem do poważnej codzienności pomartwisz się dopiero rano.

Nie jest konieczne, żeby się powtarzać.  Wybór miejsc jest wielki, od tarasów przy promenadzie Meloneras, po energiczne dyskoteki przy centrach handlowych Playa del Inglés czy Puerto Rico.  A może wpadniesz na drinka do spokojnego pubu przy plaży, lub też rzucisz się w wir roztańczonej nocy. Tak czy inaczej sam się przekonasz, że w ramach nocnej rozrywki na Gran Canarii wszystko jest możliwe.

W Las Palmas de Gran Canaria

Za nic nie przegap życia nocnego w największym mieście archipelagu.  Po zachodzie słońca, Las Palmas de Gran Canaria wypełnia się kosmopolityczną, miejską atmosferą. A tej zawsze towarzyszy dobra pogoda i doskonała muzyka.

Główne miejsca skupiające życie nocne stolicy oferują przeróżną nastrojowość, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.  Najlepsze lokale skupiają się w dzielnicach Vegueta – Triana, w strefie Puerto, Przystani Jachtowej, oraz na tarasach i w pubach wielkich centrów handlowych.

Punkty Informacji Turystycznej