Gran Canaria
Gran Canaria
Sport

Telefony Alarmowe

Telefony Alarmowe
Gran Canaria destynacja europejska, destynacja bezpieczna.

Pragniemy, abyś mógł wypoczywać i uprawiać sport całkowicie spokojnie.  Pragniemy, by twoje wakacje były dokładnie takie, jak tego oczekujesz, i właśnie dlatego na Gran Canarii jesteśmy przygotowani na udzielenie pomocy wobej każdej ewentualności.

Na naszej wyspie znajdziesz gwarantowaną opiekę zdrowotną, zupełnie jak w każdej europejskiej stolicy.  Jak również całą sieć ośrodków pomocy medycznej gotowych na reagowanie w każdej niedogodności.

W razie nagłego wypadku, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 1-1-2, jest to połączenie bezpłatne i działające przez 24 godziny na dobę, a zgłoszenia obsługiwane są w 5 językach:  hiszpańskim, angielskim, niemieckim, francuskim i włoskim.  Więcej informacji na stronie www.112canarias.com

W taki sam sposób, istnieje możliwość zgłoszenia niedogodności poprzez linię telefoniczną Policji, o numerze 902 102 112, obsługującą turystów po hiszpańsku, niemiecku, angielsku, francusku i włosku od 9 rano do 9 wieczorem.

Telefon Alarmowy: 1-1-2

Linia telefoniczna dla wzywania Policji: 902 102 112

Więcej informacji

Pliki cookie pozwalają na oferowanie lepszych treści. Korzystając z naszych usług, akceptujesz ich użycie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie strony, uznamy, że akceptujesz ich użycie.