Gran Canaria
Gran Canaria
Zakwaterowanie Gay Friendly

Zakwaterowanie Gay Friendly

Zakwaterowanie Gay Friendly

Oferta zakwaterowania gay-friendly jest tak różnorodna, jak sama Wyspa, a jej południe z kurortami Maspalomas i Playa del Ingles stanowi jedno z głównych miejsc europejskiej turystyki gejów i lesbijek. Wśród wielu różnych wariantów urlopu, jakie oferuje Gran Canaria, odnajdziesz wszelkie rodzaje zakwaterowania.

Począwszy od kokieteryjnych bungalowów, apartamentów nadmorskich, po maleńkie domy wiejskie w środkowej części wyspy, dla tych, którzy postawią na obcowanie z przyrodą. Hotele środka wyspy pozwalają na spędzenie urlopu w zacisznych okolicach, gwarantując doskonały wypoczynek i komfort.

W strefach nadmorskich, bardziej turystycznych, każdy może odnaleźć taki rodzaj zakwaterowania, jaki najbardziej odpowiada sposobowi spędzania urlopu. Zaciszne bungalowy dają możliwość spędzenia rozleniwionych godzin na leżaku przy basenie, a apartamenty położone niedaleko lokali rozrywkowych i barów ułatwiają posmakowanie życia nocnego aż do samego rana.

Nie należy też zapominać o rozlicznych ośrodkach Spa & Wellness, przeznaczonych do odpoczynku i odnowy zdrowotnej w ramach szczególnych warunków Wyspy. Oddanie się sesjom talasoterapii, relaksujących masaży, lub też wędrówki po parkach przyrodniczych, czy uprawianie sportów na wolnym powietrzu to zaledwie niektóre spośród wielu opcji, jakie oferuje Gran Canaria, abyś mógł sobie sprawić cudowne wakacje.